Весна не за горами

Зимова відлига нагадує – весна не за горами. Деінде з під злежалого снігу видніється минулорічна не пожовкла травичка, завжди зелений барвінок милує око живими листочками, і здається, от-от з’являться першоцвіти.

Хоча лютий ще може подарувати нам справжніх зимових відчуттів, весняний настрій вже присутній в усіх містян – мешканців багатоповерхівок і приватного сектора. Але серед радісних очікувань, є бентежлива думка про «вихід на поверхню» всього, що приховував під собою сніг – нечистот, бруду, інших відходів життєдіяльності людей та їх домашніх улюбленців.

Майже кожна друга родина тримає домашніх тварин, сліди від вигулу яких взимку непомітні. А з таненням снігу, ми починаємо уважніше дивитися під ноги, бо виявляється, що собачки та котики, взимку їдять більше, і, як слідство….

А під кущами, за будинками, під ганками, на узбіччях доріг – купи сміття. Таке враження, що всі відходи взимку викидалися де кому хотілось.

Така ж краса «розквітає» і на території контейнерних майданчиків – розсипаний бруд, не докинуте сміття, роздуте вітрами  та засипане снігом, як із морської пучини, все це випливло на берег.

ТОВ «А-МУССОН» намагається швидко реагувати на найбільш засмічені ділянки, особливо в центральних районах міста, оператори за допомогою трактора ретельно прибирають територію. Але не все вдається «вирвати» з промерзлої землі та залишків снігу, і тому, здається, що нічого не робиться. А якби ще й мешканці більш відповідально ставилися до порядку складання відходів, робили зауваження тим, хто шукає «скарби» в контейнерах, розкидаючи сміття, не проходили повз речі, які можна підняти та кинути у контейнер – то ж і місто наше ставало б чистішим.

Краса та чистота довкола нас залежить від кожного!

1 045

IMG_0007

Соборна,25

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80