Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю «А-МУССОН» проводить свою діяльність у комунальному господарстві м.Суми як виконавець послуги з поводження з побутовими відходами

Згідно Закону України «Про відходи» послуга з поводження з побутовими відходами включає послуги з вивезення, перероблення та захоронення побутових відходів, що надаються в населеному пункті згідно з правилами благоустрою території населеного пункту, розробленими з урахуванням схеми санітарного очищення населеного пункту та затвердженими органом місцевого самоврядування.

ТОВ «А-МУССОН» здійснює, відповідно до затвердженого графіка, вивіз побутових відходів з контейнерних майданчиків багатоповерхових житлових будинків, з приватного сектору та на замовлення підприємст.
На базі ТОВ «А-МУССОН» працює сміттєсортувальна лінія для ТПВ, на якій відсортовуються папір, картон, скло, пластик і відправляються на переробку. На контейнерних майданчиках міста встановлено контейнери для збирання відходів різних груп. Завдяки роботи лінії на третину зменшилось завантаження сміттєвого полігону.

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80