Про компанію

Компанія А-Муссон.
Ваш вітер чистоти!

Товариство з обмеженою відповідальністю «А-МУССОН» займається вивезенням твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми.
Лозунг нашого товариства «А-МУССОН» — ваш вітер чистоти! Робота компанії відрізняється якістю наданих послуг, своєчасним вивозом відходів з метою недопущення антисанітарного стану на території накопичення відходів.

Роботу підприємства забезпечують кваліфіковані працівники, висококваліфікований керівний склад, підготовлений персонал, надійний транспорт, сучасне обладнання та безперебійний зв’язок.

Товариство з обмеженою відповідальністю «А-МУССОН» розпочало свою діяльність з 2009 року в комунальному господарстві, як перевізник твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території м. Суми, як від населення, так і від організацій, підприємств та державних установ.

Ми здійснюємо збір і вивіз відходів із контейнерів 1,1 (м3) (які знаходяться на контейнерних майданчиках біля житлових будинків- багатоповерхівок) — щодня, згідно затвердженого графіка вивезення відходів — на полігон для подальшої утилізації.

Підприємство є виконавцем комунальних послуг з організації збирання, вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території міста Суми, відповідно до визначеної території обслуговування.

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ СМІТТЯ:
(0542) 22 35 59, (099) 663 70 80, (067) 571 62 72