Втрачено 23 баки за рік: хто відшкодує збитки «А-МУССОНУ»?

Компанія з вивезення відходів «А-МУССОН» вже 10 років працює у Сумах. Багаторічна сумлінна праця на благо суспільства допомогла завоювати довіру населення і повагу колег. Тому важко зрозуміти, хто і з якою метою регулярно псує майно «А-МУССОН», а саме палить і викрадає сміттєві контейнери. Статистика говорить,  що за 10 років «А-МУССОН» втратив 424 контейнери і загальна сума збитків сягнула більше мільйона гривень. Тільки за останній рік зловмисники спалили 16 звичайних контейнерів, 4 жовтих контейнера «дзвіночок» і 3 вкрали – це 176 358 гривень збитків. Причому підпали контейнерів здійснюються вночі, ймовірно, з використанням швидкозаймистих речовин, бо контейнери вигорають повністю за кілька хвилин. Окрема проблема і збитки компанії – це викрадачі коліс контейнерів, їх викрадають сотнями.

Представники компанії у кожному випадку підпалів контейнерів представники «А-МУССОН» звертались до поліції з заявою. Результати розслідування – це займання від необережного куріння громадян. Нагадуємо, що підпали фіксуються вже після опівночі, а загоряння контейнерів трапляється одразу у кількох районах міста.

Також  представники «А-МУССОН» зверталися до поліції зі спільної заявою, ще у 2017 році. Заява залишися без відповіді.

Тільки за останні два роки компанія «А-МУССОН» закупила 364 контейнери.  Наразі додатково замовлено ще 80 контейнерів і ще 300 планується придбати у 2020 році.

Залишається сподіватися на сумчан, які викликаючи пожежних при загорянні контейнера, чи буть якій незаконній діяльності на контейнерному майданчику, зможуть роздивитися зловмисників. Якщо ви стали свідком псування майна «А-МУССОН» телефонуйте до поліції за номером «102». Фіксація на відео і фото правопорушників допоможе поліції якнайшвидше їх затримати.

Підпали_3Підпали_1 првПідпали_2 прав

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80