Відремонтований транспорт знову в роботі

Відремонтовані, майже як новенькі, машини автопарку ТОВ «А-МУССОН» повертаються до роботи.

20190815_112119

Перед виходом у рейс – обов’язкова перевірка технічного стану і в дорогу. За добу транспорт товариства в залежності від маршруту, накручує у спідометрах більш ніж 100 км.

З п’ятої години ранку перші бригади, а на одній машині працює крім водія ще два оператори, вже виїжджають з гаражу. На один маршрут машина витрачає від 3-х до 5 годин, далі – полігон. І знову на майданчики за відходами. За день 2-3 раза відбувається вигрузка відходів на сміттєзвалищі.

20190815_112023

А відходів, з кожним днем стає все більше і більше. Особливо наприкінці літа та восени в контейнери потрапляє все більше рослинних та органічних відходів. Закидаються в баки як не тоннами яблука та інші фрукти, овочі, з яких сміттєвози при пресуванні чавлять літри соку. Такі відходи можна сміливо залишати в землі, нічого шкідливого вони не заподіють. А залишені після збирання машиною «сокові калюжі» утворюють сморід та скупчення комах.

Отак, після ремонту майже новенькі машини стають брудними та «незапашними». А подорожі по вибоїнам на другорядних шляхах міста, куди транспорту «А-МУССОНА» необхідно діставатися кожного дня, через небагато часу відправлять машини до ремонтників.

 

 

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80