В Новий рік — без боргів!

ТОВ «А-МУССОН» постійно і в повному обсязі  надає послуги населенню з вивозу відходів, а отримує оплату в неповній мірі та несвоєчасно. В цьому винні споживачі, які безвідповідально відносяться до своїх обов’язків, і завдяки яким, заборгованість підприємству становить близько 4 000 000 грн.

Згідно Житлового кодексу України, кожен власник нерухомості повинен вчасно вносити плату за комунальні послуги. При цьому ці обов’язки виникають одразу після реєстрації прав власності на житлове приміщення. Кожного місяця власники помешкань отримують квитанції на оплату «комуналки», за якою необхідно сплачувати за отримані послуги до 25 числа. Але для багатьох наших мешканців «необхідно» не значить «обов’язково», і пропустивши декілька платежів, у них виникає велика заборгованість.  Мабуть, такі «горе-боржники» вважають, що цю заборгованість сплатить хтось інший, або вона сама кудись подінеться, і не дуже квапляться її погашати. Але, напевно, не всі знають, які неприємні несподіванки можуть очікувати їх в майбутньому.

Заборгованість за комунальні послуги автоматично потрапляє до Єдиного реєстру боржників, що в подальшому може створити перешкоди в реєстрації та продажу майна, транспортних засобів, оформленні субсидій, перетину кордону та т.і.

Також, комунальне підприємство може стягнути заборгованість у судовому порядку. І, будьте впевнені, обов’язково це зробить. При цьому, розгляд справи може пройти у порядку спрощеного провадження шляхом видання судового наказу, без виклику боржника. Невиконання боржником вимог судового наказу може призвести до арешту рухомого та нерухомого майна, або до відкриття кримінального провадження згідно ст.382 Кримінального кодексу України – «невиконання судового рішення».

Тож, споживачам-боржникам слід уважно замислитися над проблемою заборгованості, особливо тим, в кого сума боргу значно перебільшує розміри прожиткового мінімуму. А може не треба чекати повістку до суду  та спробувати вирішити проблему іншим шляхом?

ТОВ «А-МУССОН» завжди іде назустріч тим, хто не має змоги сплатити великі суми і пропонує укладати Договір реструктуризації боргів строком до 12 місяців. Також, кваліфіковані спеціалісти абонентського відділу дадуть відповідь на ваши запитання стосовно нарахувань, підготують довідки для відділу субсидій, допоможуть з перенесенням нарахувань на інші адреси, розрахують платежі для погашення в розстрочку. Необхідно тільки прийти до офісу або подзвонити.

Незабаром прийде Новий рік. А як рік розпочнеш, таким він і буде. Не забирайте свої борги в майбутнє, позбавтесь їх до кінця старого року.

 ТОВ «А-МУССОН» сподівається на порозуміння та, в подальшому, на сумлінне виконання обов’язків кожної з сторін правових відносин.

борги2

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80