У Сумах перевізники твердих побутових відходів облаштовують нові контейнерні майданчики.

Перші два з’явились у житловому масиві Курського мікрорайону та на вул. Прокоф’єва. Авторство й виконання належить ТОВ «А-Муссон».

 

Як зазначив Муніципальному інформаційному порталу засновник підприємства Анатолій МАКОВСЬКИЙ, місця збору сміття реконструювали власним коштом – вклали близько 20 тис. грн. Тепер найголовніше – зберегти нові майданчики й рухатись далі.

Щодо останнього, у разі затвердження нового тарифу (він проходить перевірку Державної інспекції з контролю за цінами), замінять залізобетон на металеву сітку, а ґрунтову стежку – на тверду основу на всій ввіреній території (200 контейнерних майданчиків). Крім того, запропонують відділити місця збору сухого та мокрого сміття хоча б кількома метрами.

Наскільки ж довго майданчики залишатимуться приємними для ока, залежить, у тому числі, й від самих сумчан.

Директор ТОВ «А-Муссон» Олексій ОЛІЙНИК говорить: працюватимуть з населенням, аби воно шанувало їхню працю, та прохатимуть про допомогу в охороні майна та порядку міліцію. Питання ж чистоти – справа не хитра – все робити вчасно.

Заступник міського голови Іван БОРТНІК зі свого боку обіцяє: чистота буде. Новий сміттєвий конкурс у Сумах проведуть незабаром, сподіваючись на його успішні результати. А поки гравців, допущених до цього ринку житлово-комунальних послуг, жорстко контролюватимуть.

Так, за інформацією департаменту інфраструктури міста, у рейди з перевірками діяльності перевізників твердих побутових відходів вийдуть за кілька днів.

 

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80