Інформація споживачам про намір зміни тарифів на послуги з поводження з відходами

ТОВ «А-МУССОН», на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 р.

«Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» інформує споживачів м. Суми про намір здійснити зміну тарифів на послугу з поводження з відходами (збирання, вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, захоронення).

Основною причиною зміни розміру тарифів на послуги з збирання, перевезення (вивезення) ТПВ, РВ та ВГВ, які надаються ТОВ «А-МУССОН» є зміни які відбулись в наслідок збільшення вартості ПММ, запасних частин та зміни об’ємів та території обслуговування.

Тариф розраховано з урахуванням рентабельності: для населення – 0 %, бюджетних установ – 0 %, для інших споживачів – 0 %.
Періодичність надання послуг встановлена для мешканців багатоповерхових будинків — щоденно та мешканців приватного сектору — один раз на тиждень.
Новий розмір тарифу розрахований відповідно до діючого законодавства України, з дотриманням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

ТОВ «А-МУССОН» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 календарних днів з дня розміщення цього повідомлення за адресою: 40004, м. Суми, вул. Леваневського, 10/1, оф. 27, тел. (0542) 775-771, ел. адреса: a-musson@ukr.net

Завантажити тарифи на послуги

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80