Сумчани здатні побороти свавілля безхатьків біля сміттєвих баків

Пильність і небайдужість сумчан можуть вирішити проблему з безхатьками, що смітять на контейнерних майданчиках. Кожен з жителів міста неодноразово бачив, як безхатьки риються у контейнерах і розкидають сміття й пакети, що за умов вітряної погоди розлітаються навкруги. Окремої уваги потребують «діячі народного промислу», які перевертають баки для збору пластику, скла, паперу  і забирають пляшки, картон тощо,  чим псують баки і забруднюють сміттєві майданчики ще більше. Зокрема такі неправомірні дії асоціальних громадян призводять до погіршення санітарного стану контейнерних майданчиків.

Представники з вивезення відходів «А-МУССОН» щоденно прибирають на майданчиках і роблять зауваження безхатькам, що прагнуть «поживитися» на смітниках.  У прагненні до чистоти у компанії «А-МУССОН» є додаткові окремі бригади, що замітають і прибирають контейнерні майданчики, але щойно робітники прибрали і поїхали, безхатьки вже на місці і продовжують засмічувати територію.

Компанія «А-МУССОН»  звертається до сумчан з проханням не залишатися осторонь свавілля безхатьків і боротися разом за чистоту нашого міста. Якщо ви стали свідком вищезазначених неправомірних дій,  ви можете зробити зауваження порушнику, або телефонуйте до поліції за номером «102».

Також повідомляйте поліцію за номером «102», якщо побачили несанкціоноване розміщення ремонтних відходів на майданчику необладнаному спеціальним контейнером для великогабаритного сміття.

unnamed

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80