Кому сніг у радість, а кому — проблеми

Сніг-сніжок прикрашає наші сірі вулиці в холодну пору року. Ми радіємо снігу, можливості кататися на санках, лижах, ковзанах. Але життя так влаштоване – за все треба платити. Зараз настав час розплати за зимові розваги. Люди травмуються на слизьких не чищених тротуарах, небезпечні бурульки звисають з дахів, рятувальні та комунальні служби не можуть проїхати по нечищеним дорогам.

ТОВ «А-МУССОН» всіляко намагається не порушувати графіки вивезення відходів, як з контейнерних майданчиків, так і з приватного сектору. Але багатотонні «сміттєвози» не можуть проїхати там, де їздять «легковики» та ходять люди, тому і виникають ситуації з несвоєчасним збором відходів.

І хоча за розчищення доріг в місті Суми відповідає КП «Шляхрембуд» СМР, постійні скарги та нарікання за неналежне виконання послуги отримує ТОВ «А-МУССОН». Ще в грудні минулого року ТОВ «А-МУССОН» надіслало звернення до Департаменту інфраструктури міста щодо очищення від снігу під’їзних шляхів. Відповідь надійшла днями, вичерпна та конструктивна: «…роботи по розчищенню доріг та пішохідних переходів по місту Суми КП «Шляхрембуд» СМР проводяться першочергово з центру міста та відповідно до графіку». Враховуючи на те, що сніг іде майже кожного дня, до приватного сектору за графіком дістануться мабуть навесні. Також Департамент інфраструктури, з посиланням на Правила благоустрою міста Суми, нагадав ТОВ «А-МУССОН» про обов’язок утримання прилеглих територій до контейнерних майданчиків та зобов’язання мати «…власний, необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати металеві або дерев’яні, мітли, льодоруби)». Чудовий спосіб вирішення проблеми. Якби й усі працівники ТОВ «А-МУССОН» вийшли з лопатами, розчистити дороги міста для проїзду «сміттєвозів» навряд чи змогли б…

А перелік адрес контейнерних майданчиків та місць для збирання відходів, до яких неможливий під’їзд у даний час, виглядає достатньо чисельним:

— майданчики: вул.Рубіжна,14(вул.Привокзальна), пров.Псільський,6, вул.В.Чорновола, 51, Територія ЧРЗ, вул.Роменська, 100А, вул.Горького, 28/1, вул.Карбишева, 106, 132, вул.Олександра Аніщенка, 11, вул.Гамалія, 33, 36/1, вул.Петропавлівська, 53, вул.Герасима Кондратьєва, 167, вул..Римського-Корсакова, 3, 5А

— приватний сектор Ковпаківського району: вулиці Малинова, Сонячна, Каштанова, Чкалова, Гастело, Писарівська, Київська, Юнаківська, Хотінська, Тімірязєва,Виноградна (18-40), Кожедуба, Квіткова, Полкришкіна, Осіння, Героїчна, Довженка, Мусоргського,Новоселівська, Нижньолепехівська (42-68), Суворова, Короленка, Давида Бурлюка, Чернишевського, 1-ша Оболонська(29-39), Можайського, Спартака, Патона, Панфілова, Марії Приймаченко, Грабовського, Зв’язківців,  Гайова, Перемоги, Лохвицька, Щепкіна, Кармелюка, Горова, Космічна, пров.Липовий, Кленовий, Семінарівський, Бєлгородський, проїзди Довженка, Горовий.

— приватний сектор Зарічного району: вулиці Над’ярна, Твардовського, Гризодубової, Хвильового, Джерельна(1-19), Марата, пров.Аерофлотський, Генерала Грекова(9-19), Марусі Чурай, Пришибський, проїзд Євгена Маланюка.

ТОВ «А-МУССОН» знову звернулось до Департаменту інфраструктури міста СМР з проханням відреагувати на проблему щодо розчищення доріг у приватному секторі та проїздів до контейнерних майданчиків. Також звертаємось до квартальних комітетів приватного сектору не чекати на диво, а вимагати  розчищення доріг відповідними службами Сумської міської ради.

Розчистяться дороги — забереться сміття. І будемо далі радіти зимі та снігу.

1 3

2

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80