Інформація споживачам про плату за абонентське обслуговування з надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Шановні споживачі послуги з поводження з побутовими відходами!

У розумінні статті 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» плата за абонентське обслуговування – це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг.
Витрати, які включаються до складу плати за абонентське обслуговування, є постійними витратами виконавця, які розраховуються у розрахунку на одного абонента та оформлюються наказом по підприємству.

Звертаємо увагу, що витрати, які включаються до складу плати за абонентське обслуговування, із тарифу на комунальну послугу з поводження (вивезення) побутових відходів виключені.

Таким чином, плата за абонентське обслуговування не є комунальною послугою, а є окремим платежем і регулюється державою тільки її граничний рівень.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 808 граничний розмір плати за абонентське обслуговування для послуг з поводження з побутовими відходами на 1 січня 2024 року становить 20,34 грн./абонплата в місяць.

Розмір плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента на місяць для споживачів послуг ТОВ «А-МУССОН» за індивідуальними договорами про надання послуг з поводження з побутовими відходами з 01.09.2023 року становить для мешканців 2,79 грн. (з ПДВ), для інших споживачів – 5,56 грн. (з ПДВ). Плата визначена відповідно до витрат підприємства та затверджена внутрішнім наказом по підприємству.

Завантажити структуру витрат на абонентське обслуговування по ТОВ «А-МУССОН» з 01.09.2023 р.

Споживач не звільняється від оплати за абонентське обслуговування за період тимчасової відсутності в житловому приміщенні споживача та інших осіб.
Також звертаємо увагу, що споживачам комунальних послуг, які сплачують плату за абонентське обслуговування, надаються пільги та субсидії на оплату цього платежу.

З повагою, адміністрація ТОВ «А-МУССОН».

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80