Інформація споживачам про корегування тарифів на послуги

Інформація споживачам про корегування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, що утворюються на території Сумської міської територіальної громади

ТОВ «А-МУССОН», на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» інформує споживачів про намір здійснити корегування тарифів на послугу з поводження з відходами (збирання, вивезення, захоронення твердих побутових, великогабаритних, ремонтних відходів).

Основними причинами щодо зміни вартості послуги з поводження з побутовими відходами є зміна щодо порядку та розміру оподаткування підприємства, а саме підприємство перейшло на спрощену систему оподаткування за ставкою 2 відсотки доходу суб’єкта господарювання.
Другою причиною зміни є те що діючий тариф відповідно до вимог ПКМУ №1010 розраховувався на рік та діяв в період з 01.01.20022. За цей період суттєво змінилась вартість палива.
Тариф розраховано з урахуванням рентабельності: для населення – 0 %, бюджетних установ – 0 %, для інших споживачів – 0 %.
Періодичність надання послуг встановлена для мешканців багатоповерхових будинків — щоденно та мешканців приватного сектору — один раз на тиждень.

Новий розмір тарифу розрахований відповідно до діючого законодавства України, з дотриманням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».
ТОВ «А-МУССОН» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 календарних днів з дня розміщення цього повідомлення за адресою: 40004, м. Суми, вул. Леваневського, 10/1, оф. 27, тел. (0542) 775-771, ел. адреса: a-musson@ukr.net.

Завантажити файл

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80