Дбаймо про чистоту разом

Є така приказка – «Кожен хоче прийти туди, де порядок і чистота».

Так, кожен хоче зробити чистим своє житло, прибрати та винести відходи життєдіяльності до сміттєвих контейнерів, і на цьому вважати свій обов’язок по збереженню чистоти виконаним.

Ми дуже рідко замислюємося про подальшу долю викинутих нами відходів і про людей, які беруть участь у тому, щоб ми забули про це сміття. А таких людей достатня кількість. Це і оператори — вантажники, які підберуть сміття, що випало з контейнерів (або не долетіло), водії сміттєвозів, які доставлять його до полігону або на сортувальну лінію, сортувальники, які відберуть все, що можна переробити, та багато інших, причетних до роботи з організації вивезення відходів.

Ми ніколи не згадуємо про людей, які мешкають неподалік сміттєвих полігонів і потерпають від смороду та забрудненого середовища. Для нас головне — звільнити від сміття свої помешкання. І це, звичайно, не є погано. Але, як би хоча б на етапі передачі сміття для подальшого вивезення, усі ми дотримувалися простого правила – сортувати відходи, викидати їх у відповідні контейнери, великогабаритні та ремонтні відходи складати поруч на майданчику, і не забруднювати територію навколо, наше місто виглядало б чистішим та привабливішим.

ТОВ «А-МУССОН» всіляко намагається зробити місця для збору відходів максимально зручними, будує  майданчики сучасного зразка та естетичного вигляду. Тільки у вересні 2018 року були збудовані 5нових майданчиків і ще близько 20 планується зробити до кінця року. Усі відходи з майданчиків забираються різними видами спеціального транспорту та за окремим графіком.

Шановні мешканці, давайте разом створювати чистоту і дотримуватися порядку.

«Чисто не в тому будинку, де мітлою часто метуть, а в тому, де не смітять». IMG-29d5d3508bc4d5c75c666b79e54b8ac2-V

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80