Новий трактор, давні проблеми

20181017_114414

У ТОВ «А-МУССОН» з’явився додатковий транспортний засіб – новенький трактор «МТЗ-82», який буде допомагати збирати, завантажувати великогабаритні та ремонтні відходи.

А чи вирішить це проблему чистоти на контейнерних майданчиках, які обслуговує ТОВ «А-МУССОН»?

Мабуть, ні! НІ, тому що деякі мешканці міста, керівники підприємств ніяк не можуть, а скоріш, не хочуть робити те, що відповідає нормам життя та рамкам, передбаченим законодавством.

По-перше, виносити в контейнери та на контейнерні майданчики відходи, які має збирати та вивозити ТОВ «А-МУССОН», а саме ті, які затверджені Постановою Кабінету міністрів України від 10 грудня 2008 р. №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів»:

великогабаритні відходи  —  тверді  відходи,   розміри   яких
перевищують  50 x 50 x 50 сантиметрів,  що не дає змоги розмістити
їх у контейнерах об’ємом до 1,1 куб. метра;

— ремонтні відходи  — залишки речовин,  матеріалів,  предметів,
виробів,  що утворилися під час проведення  у  житловому  будинку,
окремій квартирі, будинку громадського призначення капітального та
поточного ремонту, перепланування, переобладнання, прибудови тощо;

— побутові відходивідходи,  що утворюються в процесі життя і
діяльності   людини   в  житлових  та  нежитлових  будинках  (крім
відходів,  пов’язаних з виробничою діяльністю  підприємств)  і  не
використовуються за місцем їх накопичення;

— тверді відходи  —  залишки  речовин,  матеріалів,  предметів,
виробів,   товарів,   продукції,   що   не   можуть  у  подальшому
використовуватися за призначенням.

     Товариство з обмеженою відповідальністю «А-МУССОН» проводить свою діяльність у комунальному господарстві м.Суми як перевізник твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів.

    А що ми бачимо на контейнерних майданчиках?! Рослинні відходи – від огородини до спиляних дерев, листя, зламані паркани, огорожі. На сьогоднішній день майже на всіх майданчиках існує така ситуація– контейнері, які спорожнюються за графіком кожного дня, і завалені рослинними відходами майданчики. Великогабаритні та ремонтні відходи ТОВ «А-МУССОН» забирає з майданчиків раз на тиждень, і вимушене забирати і рослинні відходи і листя, що не входить в обов’язки ТОВ та не закладено в діючи тарифи, а є прерогативою місцевих ЖКГ. І нікому немає діла до того, що підприємство за власний кошт, вивозить ці рослинні відходи за окремим маршрутом на «зелений полігон», витрачаючи додаткове пальне та час, який необхідний для поточної роботи.

   Можливо, міській владі необхідно звернути увагу на цю проблему, а не тільки постійно нарікати «муссонівцям» за погану роботу.

 Та, можливо,  потрібно залучати до  відповідальності і керівників ЖКГ, на території яких постійно порушуються «Правила надання послуг з вивезення побутових відходів», і рослинні відходи та листя потрапляють до контейнерних майданчиків.

   Шановні! Давайте разом робити чистим наше місто!

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80