«А-МУССОН» забезпечує збір та перевезення побутових відходів мешканцям с.Верхнє Піщане

«А-МУССОН» забезпечує збір та перевезення побутових відходів мешканцям с.Верхнє Піщане. Згідно затвердженого графіку сміттєвоз приїзжає у село, оператори допомагають мешканцям у завантаженні побутових відходів у машину.
с. Верхнє Піщане нещодавно приєднано до території обслуговування «А-МУССОН» і наразі там продовжується роз’яснювальна робота з населенням стосовно відповідального і належного поводження з побутовими відходами у межах Сумської ОТГ. На сьогодні збір і перевезення відходів здійснюється тільки тим громадянам, які уклали з «А-МУССОН» договір про надання послуги з поводження з побутовими відходам. Це стандартна процедура, між споживачем і виконавцем комунальних послуг, які визначають права та обов`язки сторін. Після укладення договору, громадянин раз на місяць отримує квитанцію, де зазначений розрахунок за виконання послуги з поводження з побутовими відходами на кожну зареєстровану особу у його помешканні.
Щоб укласти договір потрібно звернутися у місцеве відділення пошти, або у офіс-приймальню «А-МУССОН» у місті Суми, у понеділок, вівторок, четвер з 8.00 до 17.00 за адресою вул Леваневського, 10, 2 поверх, кабінет 27. Щодо роз’яснень і запитань звертайтеся за телефоном (0542) 77 57 71, (099) 663 70 80.
Нова послуга для села допоможе вирішити питання з виникненням несанкціонованих сміттєзвалищ. За словами мешканців села Верхнє Піщане, які вже користуються послугами «А-МУССОН», накопичення побутового сміття у лісосмузі та ярках призвело до забруднення місцевої водойми і насаджень, вони вдячні за можливість співпраці з лідером галузі у поводження з відходами у місті Суми — ТОВ «А-МУССОН».

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВИВІЗ ВІДХОДІВ:
(0542) 77-57-71, (099) 663-70-80